Hakkımızda

                                       

2005 yılında yatak, baza ve başlık üretimiyle faaliyete başlayan firmamız; 2015 yılında üretim hattına panel mobilyayı da ekleyerek 4.000 m2 alanda doğru teknolojiyi özenle seçilen hammaddelerle ve usta işçilikle birleştirerek yurt içi ve yurt dışında bir çok tüketicinin beğenisini kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.
Üretim portföyümüzde bulunan sabit, hareketli ve döşemeli mobilya ürünlerine ek olarak fabrikamızda; özel tasarım ürünler, toplu proje bazlı mutfak,banyo ve otel dolapları da uzman kadromuz tarafından üretilmektedir.
TABBA zaman içinde üretimdeki bu tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında otel, kafe, yaşam alanları, konut, ofis projelerinde yer almaya başlamış; çözüm ortakları ile beraber ele aldığı projelerde fark yaratmayı hedef edinmiştir. Projelerin ihtiyaçlarına uygun şekilde, her projede talep edilen farklı tarzı benimsemeye ve buna uygun esnek üretim modelini takip etmeye özen göstermiştir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen TABBA doğru zamanda, doğru mekanda, doğru ürünü sunabilmek için DAİMA YENİLİK ilkesini benimsemiştir. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda uyumlu ve eksiksiz sonuçlar elde etmek için estetik ve operasyonel gereksinimleri bir araya getirme becerimiz, uygulamalarımızda mükemmelliğin standartlarını da belirlemiştir.                                                                    
 

Bu kategoride ürün bulunamadı.